Płytki ceramiczne do nowoczesnych wnętrz

by Robert

Płytki ceramiczne od wieków stanowią wartościowy materiał wykończeniowy. Ich zalety cenione są nie tylko w pomieszczeniach mokrych, ale coraz częściej także w strefie wypoczynkowej.

Poza funkcjonalnością, płytki ceramiczne zachwycają wyglądem i dokładnym odwzorowaniem naturalnych materiałów. 

Płytki ceramiczne – moda i funkcjonalność

Wyroby ceramiczne na ścianach i podłogach to gwarancja niezwykłej funkcjonalności. Akcesoria są odporne na działanie wilgoci, detergentów, a także nie chłoną plam. To ułatwia utrzymanie w czystości zarówno podłóg, jak i ścian nimi pokrytych. Dobrej jakości płytki charakteryzują się również odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy zarysowania. To z kolei pozwala wykańczać nimi nawet pomieszczenia o sporym ruchu. Oczywiście ważna jest także estetyka elementów wykończeniowych, która podkreśli charakter wybranego wnętrza. Nadruk cyfrowy, dobór materiałów i technologia produkcji sprawiają, że obecnie możesz znaleźć płytki ceramiczne niemal w dowolnych wzorach. 

Płytki Cerrad New Design i Domino – charakterystyka

Nowoczesne wnętrza w wykończeniu coraz częściej nawiązują do naturalnych materiałów. Nie zawsze będziesz miał możliwość wykorzystania drewna czy naturalnego kamienia na ścianach i podłogach. Także płyty betonowe czy dekoracyjny cement mogą mieć pewne ograniczenia spowodowane techniką aplikacji, czy ciężarem własnym. Jednak nie musisz rezygnować z tych modnych materiałów. Możesz zastąpić je płytkami ceramicznymi z odpowiednimi motywami.

Płytki Domino i Cerrad New Design to wysokiej jakości wyroby ceramiczne. Charakterystyczną cechą każdego wariantu płytki jest naturalny motyw betonu, drewna czy kamieni naturalnych. Płytki dostępne są w różnych wymiarach i możesz sięgnąć po wielkoformatowe elementy, jak i drobne mozaiki. Przeznaczone są do prac wykończeniowych prowadzonych w obrębie podłogi, ścian, a także na zewnątrz budynku. Wybór rozmaitych wzorów i przeznaczenia ceramiki jest zatem ogromny.

Minimalistyczne płytki Cerrad New Design

Jeśli szukasz elementów wykończeniowych do pomieszczeń industrialnych o wystroju minimalistycznym, ucieszą Cię płytki Cerrad New Design. Większość elementów z tej kolekcji ma wzory imitujące naturalny beton. Z wielu podobnych płytek możesz stworzyć powierzchnię przypominającą surową wylewkę. Z kolei płytki ścienne sprawdzą się przy wykańczaniu wnętrza w siłowniach, restauracjach czy nawet salonie w mieszkaniu. W zależności od projektu i zapotrzebowania możesz wybrać także płytki strukturalne, których wykończenie przypomina naturalny kamień.

Płytki Domino do naturalnych wnętrz

Jeszcze większy wybór elementów zdobionych motywami naturalnymi otrzymasz, przeglądając kolekcję płytek Domino. Te akcesoria poznasz nie tylko po licznych wyrobach imitujących beton czy kamień naturalny. Wiele z nich to także płytki drewnopodobne, które rozmiarami i strukturą przypominają deski. Dostępne są w różnych kolorach i wzorach, które inspirowane są rozmaitymi gatunkami drewna. Seria Domino to także ciekawe mozaiki i płytki w jasnych kolorach do kuchni czy łazienki.

You may also like

Leave a Comment