Trendy w projektowaniu łazienek 2021

by Robert

W ostatnich latach pojawiają się dynamicznie nowe trendy w dekoracjach i aranżacji wnętrz. Także łazienki przechodzą ogromną transformację i metamorfozę. Zmieniają się zarówno płytki jak i armatura oraz ceramika łazienkowa, zmieniają się też trendy dekoracyjne i potrzeby funkcjonalne.

Nowe potrzeby – estetyka oraz funkcjonalność w łazience

Przez wiele dekad łazienka bywała bardzo ciasna i miała wyłącznie za zadanie przeprowadzenie prania czy mycia. Funkcjonalność łazienki była najważniejsza – nie zaś jej estetyczny wygląd. Dopiero z upływem czasu i otwarciem wolnego rynku, zaczęły pojawiać się możliwości do aranżowania łazienek większych, atrakcyjniejszych wizualnie i bardziej nowocześnie wyposażonych. Nawet kiedy zmieniał się sprzęt AGD, nie zmieniały się tak bardzo płytki Opoczno czy Tubądzin – po dziś dzień klienci decydujący się na zakup ceramiki łazienkowej mają proponowane od 3 do maksymalnie 5 dostawców, wśród których Paradyż płytki poszerza swoje strefy wpływu i przekonują kolejnych klientów od swoich produktów. Nie mają z tym problemu, ponieważ płytki oferowane przez te klasowe, znane od lat polskie marki, zostały już sprawdzone przez całe pokolenia rodzin i dowiodły wielokrotnie swojej niezawodności.

Jakościowe płytki Tubądzin do łazienki mogą też przykuwać wzrok

Oczywiście nowoczesna łazienka to nie tylko taka, w której bezpiecznie przez lata można zażywać kąpieli czy robić i suszyć pranie bez negatywnych konsekwencji. Dla większości współczesnych klientów decydujących się na piękne i dekoracyjne płytki łazienkowe z serii chociażby Pietrasanta bardzo ważne jest także uzyskanie tzw. „efektu wow”. Płytki mogą uczynić tutaj bardzo wiele korzyści – trzeba jednak sięgnąć po te najnowocześniejsze, np. duże kafle o formacie minimum 60×60 a nawet 90×30. Przy takich rozmiarach wszystkie propozycje, począwszy od Opoczno przez płytki Cersanit na włoskich liderach ceramiki kończąc – zachwycają i mogą być początkiem wspaniale zaaranżowanej, nowoczesnej i zarazem eleganckiej łazienki. Idealnym uzupełnieniem dla takich płytek są oferowane na stronach sklepów internetowych pokroju Plytki24.pl mozaiki i baterie łazienkowe oraz szeroko rozumiana armatura. Wszystko to razem tworzy klimat łazienki, która po 2020 roku musi nie tylko spełniać liczne zadania praktyczne, ale także musi budzić wizualny zachwyt.

You may also like

Leave a Comment