Czarne baterie łazienkowe

by Robert

Wybór baterii łazienkowej dla wielu osób wydawać się może prostą i banalną sprawą. Nic bardziej mylnego. Bateria łazienkowa powinna być idealnie dopasowana do aranżacji wnętrza. Ale jakie baterie łazienkowe są modne?

Najmodniejsze baterie łazienkowe

Do niedawna najmodniejsze baterie umywalkowe były chromowane. Jednak obecnie najchętniej wybieranymi bateriami są  baterie łazienkowe czarne. Czarna armatura to absolutny hit ostatnich miesięcy. Jest to bardzo odważna propozycja polecana osobom, które lubią eksperymentować i podążają za najnowszymi trendami modowymi. Idealnym zestawieniem jest czarna armatura w połączeniu z białą ceramiką lub jasnymi płytkami. Wybierając czarne baterie łazienkowe nie trzeba dokupować żadnych dodatkowych ozdób, gdyż sama w sobie jest ona elementem dekoracyjnym. 

Do jakich wnętrz pasuje czarna armatura?

Czarne baterie umywalkowe świetne sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach, w których króluje biel. Jest to także znakomite rozwiązanie do industrialnych wnętrz, w których panuje surowy klimat. Czarne baterie świetnie będą wyglądały w zestawieniu z czerwoną cegłą na ścianie lub z płytkami imitującymi drewno. Czerń jest kolorem uniwersalnym, który pasuje w zasadzie do wszystkiego. Dlatego w każdej łazience czarna armatura będzie wyglądać doskonale. 

Rodzaje baterii łazienkowych

Baterie można podzielić według kryterium montażu. Wyróżnia się baterie stojące, które montowane są na umywalce lub blacie. Baterie ścienne – mogą być podtynkowe lub natynkowe. Bardzo chętnie wybierane są także baterie łazienkowe wolnostojące, które montowane są na posadzce i najczęściej wykorzystywane są przy wannie. Najpopularniejsze baterie to modele jednouchwytowe. Zwolennicy stylistyki retro preferują baterie dwuuchwytowe. Szczególnie w miejscach ogólnie dostępnych często spotkać można baterie bezdotykowe lub samozamykające się. Wyróżnia się także modele niskie z krótkim korpusem lub wysokie, które popularne są w projektach nowoczesnych. 

Gdzie kupić dobre baterie umywalkowe?

Oferta sklepów z armaturą łazienkową jest bardzo szeroka. Dlatego wybór odpowiedniego sklepu może być trudny. Warto skorzystać z oferty takiego, który posiada duże doświadczenie oraz produkty najwyższej jakości w przystępnych cenach. Takie produkty można znaleźć w sklepie www.bluewater.pl

You may also like

Leave a Comment