Pomyśl już dzisiaj o upominkach dla Babci i Dziadka

by Robert

Dzień Babci i Dziadka to szczególny moment, kiedy możemy wyrazić i powiedzieć naszym bliskim co czujemy i jak ważni są w naszym życiu. Dodatkowym, przyjemnym aspektem jest obdarowywanie ich prezentami, przygotowanymi bądź wybranymi z tej okazji specjalnie dla nich. Z pewnością już niebawem większość z nas będzie szukała prezentów last-minute. My poniżej podpowiadamy na co warto zwrócić uwagę i jakie prezenty z pewnością wywołają uśmiech, a może i łezkę wzruszenia na twarzy naszych Dziadków. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem poniżej.

Co kupić Babci?

Babcie to najcieplejsze osoby na świecie. Zrozumiałe jest więc, że chcemy by podarowany im prezent był wyjątkowy. Obecnie, gdy wszyscy w dobie pandemii pozostajemy częściowo lub całkowicie zamknięci w domach, szczególnej wagi nabiera umiejętność dzielenia i cieszenia się małymi rzeczami. Poniżej prezentujemy kilka prezentów, które dzięki swojemu niepowtarzalnemu charakterowi z pewności wywołają uśmiech na twarzy Babci.

  • Kubek Babci – możesz taki kubek zaprojektować sam/a! Wystarczy wymyślić ciekawy napis bądź skorzystać z proponowanych wzorów. Pijąc poranną kawę czy popołudniową herbatkę Babci na pewno będzie się robić lepiej na serduszku!
  • Leżak Babci – ah, która Babcia nie lubi sobie czasem poleżakować! Chociaż najczęściej Babcie są znane z tego, że są wszędzie, wiedzą wszystko i robią wszystko to jednak prezent w postaci leżaka – na przykład z własnym zdjęciem bądź waszym wspólnym – sprawi, że będzie chciała częściej oddać się chwili relaksu!
  • Świeca zapachowa – mała a cieszy, chociaż na rynku dostępne są również duże modele świec. Woskowe, sojowe, do wyboru, do koloru. W każdym zapachu świata, kolorze wosku i opakowaniu. Coraz popularniejsze stają się świeczki ze spersonalizowaną etykietą. Warto rozważyć. Można również pokusić się o dodanie – poza napisem – wspólnego zdjęcia na etykiecie.
  • Elegancki fartuch kuchenny – to doskonała propozycja dla gotujących Babć. Stylizowany na fartuch szefa kuchni bądź z zabawnym nadrukiem z pewnością zadowoli Babcię! To również doskonały prezent dla Dziadka!

Prezenty znajdziesz na: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-babci

Co kupić Dziadkowi?

  • Ciekawy ręcznik z nadrukiem – może to być napis albo mini album na bawełnianym ręczniku. Decyzja należy do Ciebie. Zabawny napis na pewno wywoła uśmiech na twarzy Dziadka a ciekawe zdjęcia sprawią, że nie będzie się chciał nim z nikim dzielić!
  • Zestaw do golenia – wielu Dziadków chwali sobie również produkty do pielęgnacji twarzy, a zwłaszcza okolic brody i wąsa. Tu doskonale sprawdzi się profesjonalny zestaw do golenia. W szczególności na uwagę zasługują zestawy odwzorowujące starodawne metody golenia – pędzel, mydło i żyletka.
  • Skórzana kosmetyczka – by pomieścić wszystkie te wspaniałości współczesnej kosmetyki przyda się efektowna kosmetyczka. Może z napisem z imieniem Dziadka albo zabawnym hasłem, które Dziadek zawsze powtarza? Puść wodze fantazji!
  • Zestaw gier – gry poprawiają pamięć i koncentrację, także inwestycja w zestaw gier to posunięcie iście strategiczne – dbamy przecież o zdrowie Dziadka i jednocześnie zapewniamy mu możliwość rozrywki na emeryturze. Na szczególną uwagę zasługują drewniane modele, które przywołują na myśl starodawne zestawy gier.

Prezent kupisz tutaj: https://allegro.pl/strefa/prezenty/dla-dziadka

Co dla dziadków, którzy są jedynie w sercach?

Zmarłych Dziadków upamiętnić można zniczem z dedykacją. Istnieje możliwość personalizacji napisu i przygotowanie własnego graweru. Ciekawą propozycją są statuetki z dedykacją. Czasem możliwe jest dołączenie zdjęcia naszych Bliskich. Istnieją również modele znicza z miejscem na świeczkę.

You may also like

Leave a Comment