Folia stretch — poznaj 5 powodów, dla których warto jej używać

by Robert

Pakowanie przesyłek to Twoja codzienność w pracy? A może szukasz praktycznych rozwiązań do swojego domu? W takim przypadkach folia stretch będzie produktem, który zdecydowanie ułatwi Ci wiele codziennych obowiązków. Zastanawiasz się, czemu warto się na nią zdecydować? Czytaj dalej, a poznasz ku temu 5 powodów!

Czym jest folia stretch?

Folia stretch to nic innego, jak folia polietylenowa, która jest obecnie niezwykle popularnym materiałem przeznaczonym do pakowania różnych produktów. Tego typu artykuły dostępne są zazwyczaj w ciemnym kolorze albo w wersji transparentnej. Sprzedawane są na rolki, na których nawinięta jest folia. Może mieć nie tylko różne wymiary, ale także grubość, ale każdy model pomoże Ci w skutecznym zabezpieczeniu przedmiotów w różnych sytuacjach. Czemu warto zdecydować się na używanie tego typu produktów?

Dlaczego warto używać folii stretch?

Folia stretch to niezwykle funkcjonalne akcesorium, które świetnie sprawdzi się zarówno w różnego typu przedsiębiorstwach, jak i w gospodarstwie domowym. Jakie są jego zalety?

1. Wysoka wytrzymałość

Ze względu na to, że produkt tego typu cechuje się wysoką wytrzymałością na rozerwanie, czy przebicie, świetnie sprawdzi się do zabezpieczania towarów. Możesz nim zarówno zabezpieczyć paczki na palecie, aby się nie przesuwały, jak i wykorzystać jako samodzielnie opakowanie do niewielkiej paczki. Bez problemu nadaje się do owijania przesyłek o różnej wadze, czy kształcie.

2. Idealne zabezpieczenie przesyłki

Zależy Ci na tym, żeby Twoje przesyłki były w pełni zabezpieczone? Koniecznie zdecyduj się na to, by owinąć je folią stretch. Ten produkt ochroni Twoje paczki przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. W takim wypadku ani wilgoć, ani zmiany temperatury, czy brud lub promieniowanie UV im nie zagrozi. Świetnie sprawdzają się podczas każdej pory roku. Ponadto, jeżeli zależy Ci na anonimowości przesyłki, wystarczy ją owinąć czarnym stretchem, a zawartość będzie niewidoczna dla postronnych osób.

3. Uniwersalny produkt

Tego typu folia to niezwykle uniwersalny produkt. Pomoże Ci zapakować przedmioty niezależnie od ich kształtu, czy rozmiaru. Sprawdzi się zarówno do owijania niewielkich przedmiotów, jak i zabezpieczania całych palet. Jednak to nie jej jedyne zastosowanie. Jeżeli masz folię stretch w domu, możesz zabezpieczyć nią półmiski, kiedy czekasz z kolacją na gości, a nawet zabezpieczyć blat podczas malowania farbami z dziećmi!

4. Elastyczny materiał

Jedną z najważniejszych właściwości folii stretch jest jej elastyczność. Dzięki temu, że jest rozciągliwa, możesz być pewny, że będzie nie tylko bardzo wydajna, ale także niezwykle ekonomiczna. Wysokiej jakości materiały mogą rozciągać się nawet do 300% swojej pierwotnej długości.

5. Różne modele

Następnym atutem tego typu produktów jest to, że na rynku znajdziesz modele, które spełnią Twoje oczekiwania. Oprócz różnych opcji kolorystycznych są także folie ręczne oraz takie, do których użycia potrzebujesz automatów owijających. Wybierz spośród nich te, które są Ci niezbędne!

Wysokiej jakości folię stretch znajdziesz w sklepie https://goodwellshop.pl/. To miejsce, które w swoim asortymencie posiada bogaty wybór solidnych opakowań różnego typu. Pracują tam specjaliści, którzy kształtują swoją ofertę tak, aby móc zaoferować Ci to, co najlepsze. Zaufaj marce, która działa w branży od blisko 30 lat i już dziś kup to, czego Ci potrzeba!

You may also like

Leave a Comment