Poznaj 3 najlepsze środki do prania tapicerki!

by Robert

Masz dosyć nieestetycznych zabrudzeń na tapicerce samochodowej? Szukasz sprawdzonych sposobów na to, aby sprawnie usunąć uporczywe plamy z kanapy? Nie martw się, jest szansa na to, aby przywrócić im dawny blask. W tym artykule przedstawimy Ci 3 środki do prania tapicerki meblowej i samochodowej, które naszym zdaniem są najlepsze. Z naszą pomocą zadbasz o nieskazitelną czystość niemal każdej tkaniny!

Jakie środki do prania tapicerki wybrać?

Jeżeli chcesz, aby meble w salonie lub siedzenia w Twoim samochodzie zachwycały swoją estetyką, koniecznie zaopatrz się w odpowiednie produkty do ich czyszczenia. Które powinieneś kupić?

Środki do ekstrakcyjnego prania tapicerki

Interesują Cię preparaty, które będą strzałem w dziesiątkę w połączeniu z działaniem odkurzacza piorącego? Pranie ekstrakcyjne tapicerki to skuteczna metoda usuwania z niej zabrudzeń – o ile posiadasz dobry odkurzacz i dobierzesz do niego najlepsze środki. Świetnym wyborem będzie np. płyn Barlon 7E. Jest to produkt, który szybko i sprawnie pozbędzie się brudu i brzydkich zapachów. Co więcej, środek ten się nie pieni. To preparat profesjonalny, dlatego koniecznie pamiętaj o jego odpowiednim rozcieńczeniu, zgodnym z zaleceniami producenta.

Dobre środki do czyszczenia skórzanej tapicerki

Co w przypadku, gdy Twoja kanapa jest skórzana? Ją też wyczyścisz bez problemu, o ile zaopatrzysz się w odpowiedni do tego środek. Jaka chemia do prania tapicerki będzie najlepsza w takiej sytuacji? Leather Cleaner marki Clinex będzie bardzo dobrą opcją. To preparat, który nadaje się do czyszczenia powierzchni ze skóry i ekoskóry. Jest w pełni bezpieczny – dokładnie usuwa zabrudzenia, a przy tym nie wysusza materiału. Przygotuj z niego roztwór zgodnie z instrukcją na opakowaniu, a następnie nanieś go na kanapę ściereczką i wycieraj do czasu, aż miejsce to będzie suche i czyste.

Czym usunąć gumę lub klej?

Potrzebujesz czegoś, co umożliwi Ci usunięcie kleju, wosku lub gumy z tapicerki? Nie martw się, do tego też są specjalne preparaty. Kup np. Anti-Spot marki Clinex. To sprawdzony odplamiacz o skutecznym działaniu, który pozwoli Ci pozbyć się zabrudzeń nierozpuszczalnych w wodzie. Wystarczy, że rozpylisz go dokładnie na plamie i poczekasz chwilę. Następnie wystarczy, że zbierzesz wszystko przy pomocy czystej szmatki.

Sprawdzone środki do prania tapicerki znajdziesz w e-sklepie Hurtownia Chemiczna. To miejsce, w którym zaopatrzysz się w profesjonalne produkty, dzięki którym szybko i sprawnie poradzisz sobie z utrzymaniem czystości w swoim domu oraz pojeździe.

You may also like

Leave a Comment